Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Stichting Child Future Africa Opzeggen

Momenteel hebben we geen Stichting Child Future Africa telefoonnummer, we zullen het snel bijwerken. Inmiddels kunt u ons formulier hieronder gebruiken.U kunt een annulering formulier op deze pagina te vinden en onmiddellijk te annuleren. Snel en makkelijk, alleen in 2 eenvoudige stappen!

Formulieren Invullen

Onderteken uw formulier online

Wij zullen uw formulier voor u verzenden

RELAX

CATEGORY-Goede doelen

Dit veld is verplicht. Vul het alstublieft in.Dit veld is verplicht. Vul het alstublieft in.Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen.Dit veld is verplicht. Vul het alstublieft in.Dit veld is verplicht. Vul het alstublieft in.Dit veld is verplicht. Vul het alstublieft in.
Volgorde van prioriteit per post [Aanbevolen] - € 2,95
De brief wordt morgen verstuurd. U ontvangt een bevestiging per e-mail
.
Ik wil geen reclame meer ontvangen
Ik ga akkoord met de Algemene voorwaarden The field is required.

Stichting Child Future Africa

Nicolaas Sopingiusstraat 7 bis

3553 TK Utrecht

31/03/2023


{{woonplaats || "Woonplaats"}}


Betreft: Stichting Child Future Africa Opzeggen donatie


Geachte heer/mevrouw,
Hierbij wil ik mijn donatie en bijbehorende incassomachtiging per direct opzeggen.

Naam:{{naam || "Voor- en achternaam"}}

Adres:{{adres || "Adres"}}

Postcode + plaats:{{postcode || "Postcode"}} {{woonplaats || "Woonplaats"}}

E-mail:{{email || "Email"}}

Graag zie ik de bevestiging van deze opzegging tegemoet.
Met vriendelijke groet,


{{pretext}}

De klantenservice van Stichting Child Future Africa is binnen kantoortijden bereikbaar. Hou rekening met een mogelijke wachttijd als het druk is. Geen zin om te wachten? Gebruik dan onze opzegservice; We bieden een Stichting Child Future Africa-abonnementannulering.

Wilt u uw annulering annuleren op Child Future Africa opzeggen? Je bent op de juiste plek! Op deze pagina vindt u alle informatie snel en snel en met 2 eenvoudige stappen kunt u uw annulering direct op Child Future Africa opzeggen. Op deze pagina vindt u een annuleringsformulier en andere opties die u kunt ontkoppelen Child Future Africa opzeggen regelt.

Firma Stichting Child Future Africa
Adres Nicolaas Sopingiusstraat 7 bis
Stad 3553 TK Utrecht